VIDEO KC liga: Forma Legalis testira Plavi podrum

19:15h
0
110310-umnkoprivnica

Ove subote nastavlja se KC liga, malonogometno natjecanje koprivničkih rekreativaca koje iz tjedna u tjedan privlači sve više gledatelja u Sportsku dvoranu Srednje škole.


I osmo kolo ponudit će mnogo zanimljivih dvoboja, a najviše pažnje izaziva derbi vodeće Pivnice Plavi podrum i koprivničkih odvjetnika i pravosudnih djelatnika iz momčadi Forma Legalis.

Mali derbi igrat će još dvije momčadi iz samog vrha ljestvice, Active Commerce i Romantičari, dok će Caffe bar Toxic nastojati ispraviti loš dojam nakon poraza od Pivnice u ogledu s ekipom Hangar 18/Petgrad.

Udruga za mali nogomet Koprivnica je favorit protiv Inducte, a Autolimarija Haraminčić i sinovi ne bi trebala imati problema s Gradom Koprivnica.

Izjednačen dvoboj očekuje se u ogledu Šegija d.o.o. i Potoljika, dok su iskusni igrači Cerina papirnati favoriti protiv momčadi Sedme sile.

Kod žena će vodeći Hartmann igrati s koprivničkim gimnazijalkama, a uzbudljivo će biti i u utakmici Toxic Girls – Bakovčice.

PAROVI 8. KOLA (subota, 12. ožujka 2011.)

17:00 Šegi d.o.o. – Potoljik
17:40 Active Commerce – Romantičari
18:20 Inducta – UMN Koprivnica
19:00 Autolimarija Haraminčić – Grad Koprivnica
19:40 Gimnazija „Fran Galović” – Hartmann (žene)
20:10 Forma Legalis – Pivnica Plavi podrum
20:50 Toxic Girls – Bakovčice (žene)
21:20 Hangar 18/Petgrad – Caffe bar Toxic
22:00 Sedma sila – Cerine

100207-kcliga-mLJESTVICA

1. Pivnica Plavi podrum 28:9 16
2. Caffe bar Toxic 28:9 14
3. Romantičari 21:10 14
4. Forma Legalis 24:13 13
5. Active Commerce 18:14 13
6. Cerine 18:10 12
7. UMN Koprivnica 21:17 10
8. Autolimarija Haraminčić 16:17 10
9. Hangar 18/Petgrad 16:10 8
10. Šegi d.o.o. 17:17 8
11. Potoljik 12:15 8
12. Inducta 6:14 8
13. Sedma sila 10:31 1
14. Grad Koprivnica 3:52 0

LJESTVICA – ŽENE

1. Hartmann 10:2 9
2. Toxic Girls 6:3 6
3. Srednja škola Koprivnica 4:3 6
4. Bakovčice 7:7 6
5. Podravske gazele 6:9 3
6. Gimnazija „Fran Galović” 1:10 0

STRIJELCI

9 – Škvorc (Caffe bar Toxic).
8 – Benčak (Forma Legalis), N. Barać (Sedma sila).
7 – Dlaka (UMN Koprivnica), Tušek (Active Commerce).
6 – Milojević (Potoljik), Matija Trnski, Napan (Pivnica Plavi podrum).

STRIJELCI – ŽENE

6 – Korolija (Hartmann).
3 – Ciglar (Toxic Girls), Martinčić (Bakovčice).

čitam...