VIDEO // KC liga: Uvjerljivi Petgrad i Romantičari, Inducta preskočila Bimbo

11:38h
0
Igračima Bimba maske nisu pomogle u derbiju s Inductom ++ // Foto: KURS - Karim Jarnjak

U subotu je odigrano 9. kolo KC lige, koprivničkog mininogometnog prvenstva, a vodeći dvojac i dalje je na istim pozicijama, Petgrad/OPG Radiček ima dva boda prednosti u odnosu na NK Romantičare.


 

I jedni i drugi bili su uvjerljivi u 9. kolu, Petgrad se lako obračunao sa Sedmom silom uvalivši joj ‘petardu’, dok su Romantičari u derbiju iskusnih veterana razbili CB Cezar sa 6:2, a s nova tri pogotka Vedran Čurić odvojio se kao vodeći na ljestvici strijelaca.

U derbiju kola Inducta ++ je u dramatičnoj utakmici svladala Bimbo s 5:3 i preuzela treću poziciju, dok je Toxic propustio priliku za priključak vodećima jer je izgubio od Loryja.

Studenti iz MNE UŠRPS igraju sve bolje kako liga ide prema svom kraju, tako su u subotu minimalno pobijedili CB Golf.

U ‘vječitom derbiju’ Udruga za mali nogomet Koprivnica svladala je aktualnog prvaka Active Commerce, a Grad Koprivnica upisao je i drugu pobjedu, nakon Sedme sile svladao je i momčad Potoljika.

U ženskom dijelu natjecanja petu pobjedu zabilježile su igračice Drnja, dok su Kapljice u dvije utakmice osvojile četiri boda.

Valja naglasiti da će o konačnom poretku kod žena odlučivati utakmice doigravanja, u kojem će sudjelovati sve ekipe, s tim da će prvoplasirani igrati s osmim, drugi sa sedmim, treći sa šestim, a četvrti s petim.

Sljedećeg vikenda je stanka u KC ligi zbog zauzetosti dvorane, a natjecanje se nastavlja 28. veljače.

{webplayer video=https://www.youtube.com/watch?v=GbCAL5Ar4so type=youtube}

REZULTATI I STRIJELCI 9. KOLA KC LIGE

CB Golf – MNE UŠRPS 1:2

(Jazvec / V. Harmadi 2)

NK Romantičari – CB Cezar 6:2

(Čurić 3, Begić, Golenja, Lončarek / Sertić, Sović)

Lory – Toxic 2:1

(I. Fulir – ag, Jozić / R. Fulir)

Udruga za mali nogomet Koprivnica – Active Commerce 2:0

(Dlaka, Petričević)

Bimbo – Inducta ++ 3:5

(Obradović, Krstitović, Beši / Gašparić 3, Rukavina, Suvalj)

Grad Koprivnica – MNK Potoljik/Bašići 4:1

(Medved, Kolman, Fonjak, Buhić / Kovačić)

Petgrad/OPG Radiček – Sedma sila/Aple-Adriatours 5:0

(Šimunić 2, N. Radiček, Popijač, Ištvan)

 REDOSLIJED

1. Petgrad/OPG Radiček 9 8 1 0 30:7 25

2. NK Romantičari 9 7 2 0 27:10 23

3. Inducta ++ 9 5 4 0 17:9 19

4. Bimbo 9 5 1 3 22:18 16

5. Toxic 9 4 2 3 17:14 14

6. MNE UŠRPS 9 4 1 4 21:18 13

7. Lory 9 4 0 5 22:18 12

8. Active Commerce 9 3 3 3 18:18 12

9. UMN Koprivnica 8 3 2 3 14:18 11

10. CB Golf 9 2 3 4 16:15 9

12. CB Cezar 9 3 0 6 16:28 9

12. Grad Koprivnica 8 2 0 6 7:21 6

13. MNK Potoljik/Bašići 9 1 1 7 9:29 4

14. S. sila/Alpe-Adriatours 9 0 2 7 8:22 2

STRIJELCI

11 – Čurić (NK Romantičari)

8 – Medenjak, Celiščak (Petgrad/OPG Radiček)

7 – Beši (Bimbo), V. Harmadi (MNE UŠRPS)

6 – Klasan (CB Golf), Dlaka (UMN Koprivnica)

5 – Bešenić (MNE UŠRPS), Petrović (Active Commerce), Rukavina (Inducta ++), Lončarek (NK Romantičari)

4 – Dombaj (Lory), Vuljak (MNE UŠRPS), Mat. Trnski (CB Golf), Sović, Sertić (CB Cezar), N. Radiček (Petgrad/OPG Radiček), Fonjak (Grad Koprivnica)

3 – Perić, Petričević (UMN Koprivnica), Ramljak, Međimorec (CB Cezar), Cikač, Jozić (Lory), Andrašić, Mat. Mežnarić, I. Fulir (Toxic), Gregurek (Bimbo), Lukač (Active Commerce), Begić (NK Romantičari), Jazvec (CB Golf), Šimunić (Petgrad/OPG Radiček), Gašparić (Inducta ++)

2 – Marić, Peričić, Hrenić (Inducta ++), Dotov, R. Horvat, Solić (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Zrinski, Fusić (NK Romantičari), Sajko, Ogrizović, Mesić (Active Commerce), Mar. Trnski (CB Golf), Strmecki, L. Harmadi, Kukolja, Borštnar (Lory), Bošnjak, Obradović (Bimbo), Evačić, R. Fulir (Toxic), Kovaček, Popijač, M. Ištvan (Petgrad/OPG Radiček)

1 – Budaj, Kuzmić, Golenja (NK Romantičari), Jakupanec, Telebar, Podoreški, Bukvić, Kovačić (MNK Potoljik/Bašići), Napan, Omrčen-Čeko (CB Cezar), Cimbrišak (Petgrad/OPG Radiček), Tušek, Lončarić, Žardin (Active Commerce), Borščak, Turk, Blažeković, Osman, Samardžić (MNE UŠRPS), Kuruc, Matošić, Škvorc, Radoš, Kelek, Blažek, Korošec, Krstitović (Bimbo), D. Horvat, Strbad (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Mar. Mežnarić, Pintar, Prvčić, Šegerec (Toxic), Cvetković, Gaži (UMN Koprivnica), Repinc, Knapić (Lory), Suvalj (Inducta ++), Medved, Kolman, Buhić (Grad Koprivnica)

Autogol – Matić (Grad Koprivnica), Borščak (MNE UŠRPS), Blažeković (Lory), Dlaka (UMN Koprivnica), Petrić (Inducta ++), I. Fulir (Toxic)

ŽENE

ŽNE Drnje – ŽNK Prekodravac 1:0

(Stančir)

FR Team Li-La – Kapljice 1:2

(Geršić / Tomašek, Posavec)

ŽNK Kapljice – ŽNK Iskre 0:0

ŽNK Močile – ŽNK Mladost K. Bregi 0:0

REDOSLIJED – ŽENE

1. ŽNE Drnje 6 5 1 0 12:2 16

2. FR Team Li-La 7 2 3 2 8:8 9

3. ŽNK Iskre 6 2 3 1 4:4 9

4. ŽNK Mladost KB 6 2 2 2 7:4 8

5. ŽNK Kapljice 5 2 2 1 4:3 8

6. ŽNK Močile 7 1 2 4 7:12 5

7. ŽNK Prekodravac 6 1 2 3 3:8 5

8. ŽNK Gola 5 0 3 2 3:7 3

STRIJELCI – ŽENE

5 – Geršić (FR Team Li-La)

4 – J. Amon (ŽNE Drnje)

2 – Jambrušić, Pavić (ŽNK Močile), Varović, Stančir (ŽNE Drnje), A. Švegović (ŽNK Gola), L. Šegrc (ŽNK Mladost KB)

1 – V. Tudić, Ivona Tudić, Tomašek, Posavec (ŽNK Kapljice), D. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin, Balint (ŽNK Iskre), Korolija, Vadla, Bošnjak (FR Team Li-La), Bedenik, Rukavina, I. Kirilenko (ŽNK Prekodravac), Pajski, Ritoša, Balaško (ŽNK Močile), M. Ritoša, A. Draganić, Imbriovčan, Pobi, Milojević (ŽNK Mladost KB)

Autogol – Geršić (FR Team Li-La)

RASPORED 10. KOLA KC LIGE (subota, 28. veljače 2015.)

16.00 Active Commerce – Grad Koprivnica

16.40 MNK Potoljik/Bašići – Petgrad/OPG Radiček

17.20 Sedma sila/Alpe-Adriatours – MNE UŠRPS

18.00 ŽNK Iskre – ŽNE Drnje (žene)

18.30 Inducta ++ – Udruga za mali nogomet Koprivnica

19.10 ŽNK Prekodravac – ŽNK Kapljice (žene)

19.40 CB Golf – NK Romantičari

20.20 ŽNK Kapljice – ŽNK Gola (žene)

20.50 Bimbo – Toxic

21.30 ŽNK Gola – ŽNK Mladost K. Bregi (žene)

22.00 CB Cezar – Lory

NAPOMENA: Zbog zauzetosti dvorane 21. i 22. veljače, 10. kolo KC lige odigrat će se 28. veljače.

{vsig}sport/kc_liga/02-2015/9-kolo{/vsig}

 

čitam...