18.7 C
papuk prvak četvrte lige

VIDEO Miloš u devedesetoj minuti Pitomači donio sva tri boda, Kloštar poražen u Slatini, Picoki upisali novu pobjedu
V

Derbi se igrao u Pitomači gdje je kod istoimenog domaćina gostovao virovski Podravac.

Kompletiran je jesenski dio Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Naslov jesenskog prvaka pripao je Papuku iz Orahovice!

Obje momčadi danas su igrale u gostima. Tako je Papuk otputovao u Garešnicu odmjeriti snage s Garićom, a njihov susret završio je 0-4.

Tehničar je gostovao u Čazmi, a pobjeda Papuka značila je da su oni jesenski prvaci. Tehničar je dao sve od sebe i slavio s 1-2. Kloštranska Mladost na gostovanju u Slatini poražena je s 1-2.

Virovitica je ugostila đurđevački Graničar. Nakon 90 minuta bilo je 1-2 za Picoke koji su se probudili ‘5 do 12’. Nova tri boda bit će im sjajna podloga za proljeće. Gol vrijedan pobjede zabio je Jan Fusić dvije minute prije isteka devedesete.

Ferdinandovac je kod kuće igrao protiv Tomislava iz Bereka. Domaćini su rutinski slavili s 3-1 pogocima Karana, Bošnjaka i Zvonara.

Križevački Radnik ugostio je Dinamo iz Predavca. Gosti su se pokazali kao bolja ekipa odnijevši pobjedi 0-2. Oba pogotka zabio je najbolji strijelac lige Gegić.

Derbi se igrao u Pitomači gdje je kod istoimenog domaćina gostovao virovski Podravac. U velikoj golijadi slavili su domaćini. Utakmica je završila 4-3. Domaćin je vodio 2-0 pogocima Prlića, da bi se gosti preko Šklebara i Vindića vratili do poluvremena na 2-2. U drugom dijelu Sabol je doveo Virje u vodstvo, a ono je trajalo do 70. minute kada Prlić zabija hat-trick i postavlja 3-3. U 90. minuti ukazao se Miloš koji zabija za veliku pobjedu Pitomače 4-3.

Ferdinandovac – Tomislav Berek 3-1

VIDEO Pogodak Bošnjaka iz penala za 2-0 na utakmici Ferdinandovac – Tomislav Berek