sjajni rezultati

VIDEO Podravka Vegeta slomila Coronu Brasov za treću pobjedu i titulu najbolje momčadi 13. Bepova memorijala
V

Sjajan je ovo rezultat za koprivnički rukometni klub uoči nadolazećih službenih susreta ove sezone.

Sa zvukom dvoranske sirene koja se oglasila nešto prije 21 sat završene su sve utakmice 13. memorijala Josipa Samardžije Bepa. Jučer su odigrane dvije utakmice, a danas četiri, čime je turnir kompletiran.

Krenimo redom. Danas prijepodne Krim je slavio protiv Corone, a Podravka je s Pogon Szczecinom odigrala 30-25 (pobjeda).

U 17.30 na teren su izašle ekipe Pogona i Krima, slavile su rukometašice iz Ljubljane rezultatom 31-25, dok je 19.30 bilo vrijeme kada je Podravka igrala svoju zadnju utakmicu Bepova memorijala.

Protivnice su bile rukometašice Corone iz Rumunjske. Poluvrijeme je pripalo domaćim rukometašicama s jednim pogotkom razlike, na semaforu je nakon 30 minuta stajalo 11-10.

Poslije 60 minuta Podravka je upisala pobjedu 26-22 i tako upisala sve tri pobjede na Bepovu memorijalu. Podravka Vegeta najbolja je momčad 13. memorijala Josipa Samardžije Bepa!

Memorijal Josip Bepo Samardžija, 25. kolovoz 2018.

Pogon Szczecin – Krim Mercator 25-31

Podravka Vegeta – ASC Corona 2010 Brasov 26-22

SLAVEN BELUPO NAKON STANKE DOČEKUJE OSIJEK

U sastavu Farmaceuta će biti i ugandski napadač Abdu Lumala, Ferenčina: Siguran sam da ćemo pobijediti Osijek, a špekulacije o mojoj smjeni ne želim...

Slaven Belupo nakon reprezentativne stanke u novom je kolu HNL-a sutra, u petak u 18 sati na Apašu domaćin...