5.4 C
potres na tribinama

VIDEO Pogledajte pogotke s vatrenog derbija Picoka i Ferdinandovčana igranog ove subote
V

U idućem kolu Graničar gostuje kod Pitomače, dok Ferdinandovac dočekuje Papuk.

Ove subote vatreni derbi igrali su đurđevački Graničar i Ferdinandovac. Utakmica se igrala u sklopu prvog kola Četvrte lige, a krajnji rezultat je bio 2-2. Već u osmoj minuti nakon greške obrane Picoka poveli su gosti, Zvonar je sjajno uposlio Josipa Fučka na drugoj stativi koji je samo gurnuo loptu u prazan gol.

S minimalnim vodstvom gostiju otišlo se na odmor, a u drugom poluvremenu domaći su s dva pogotka Belobrka utakmicu u potpunosti okrenuli. Svaki gol bio je burno popraćen glasnim navijanjem domaćih navijača.

Za podjelu bodova pobrinuo se Zvonar koji je u 80. minuti pospremio loptu iza Perokovića za konačnih 2-2 i tako izazvao navijačku grmljavinu na drugoj strani tribina, onoj gostujućoj.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...