odluka povjerenika

VIDEO Pogledajte suđenje zbog kojeg Lučano Blašković neće mjesec dana suditi
V

Drugi kritičan dio dogodio se u drugom poluvremenu kod rezultata 1-1.

Povjerenik za određivanje sudaca u Trećoj HNL Sjever, Mijo Horvat, donio je odluku kojom se Lučano Blašković izostavlja s popisa suđenja u iduće četiri prvenstvene utakmice Treće HNL Sjever.

Razlog? Suđenje ispod očekivane razine na utakmici Podravine i Poleta, navodi se u službenom glasilu lige. Blašković je prvo dosudio jedanaesterac za goste iz Svetog Martina na Muri, da bi tada promijenio odluku i dosudio simuliranje. Drugi dio dogodio se u drugom poluvremenu kod rezultata 1-1.

Sudac je vidio prekršaj (situacija kreće od 12. minute) i dosudio kazneni udarac za goste. Sve situacije možete vidjeti u videu. Delegat mu je dao ocjenu 7,7, a povjerenik samo potvrdio.

Ipak, čini se kako kazna vrijedi samo za Treću HNL, Blašković niže lige može suditi.

Pogledajte video i donesite svoju odluku.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...