7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
četvrta liga

Virje prosulo bodove kod kuće, Škaro spasio Pitomaču poraza, Jambrušić Cvetkovcu donio pobjedu
V

Derbi kola igrao se u Pitomači gdje je istoimeni nogometni klub ugostio kloštransku Mladost.

Danas je odigrano gotovo cijelo četvrto kolo Četvrte lige. Tehničar iz Cvetkovca na svom je Starom bregu opravdao ulogu favorita protiv gostiju iz Slatine, upisana je pobjeda 1-0. Jedini strijelac bio je Jambrušić u 60.-oj minuti.

Radnik-Križevci na čelu s trenerom Miklečićom gostovao je u Garešnici kod Garića. Križevčani se nisu proslavili te su minimalno poraženi od Garića.

Virovski Podravac ugostio je momčad Papuka koja je stigla iz Orahovice. Već u početnim minutama utakmice poveli su domaći preko Šignjara, no Papuk je izjednačio do poluvremena. U drugom poluvremenu preokrenuli su gosti u potpunosti utakmicu i rezultatom 1-3 odnijeli sva tri boda iz Virja.

Picoke je čekalo gostovanje u Bereku kod Tomislava. Nakon 90 minuta rezultat je bio 2-2.

Derbi kola igrao se u Pitomači gdje je istoimeni nogometni klub ugostio kloštransku Mladost. Pogotkom Gašparova poveli su gosti, da bi u drugom poluvremenu Škaro izjednačio za Pitomaču. Rezultat se do kraja nije mijenjao.

Virovitica je s Čazmom odigrala 2-1, a sutra se još mora odigrati susret Ferdinandovca i predavačkog Dinama.