5.1 C
druga liga sjeverna skupina

Virovski Podravac suvereno krenuo u obranu naslova, s 34 razlike pobijedili Vindiju
V

U drugom poluvremenu scenario je bio sličan. Podravac je povećavao prednost koja je najviše iznosila 34 koša.

U 1. kolu Druge lige sjeverna skupina, u Virju su se sastali Podravac i varaždinska Vindija. Branitelji naslova iz prošle sezone, košarkaši virovskog Podravca, postavili su se od prve minute vrlo autoritativno i već na početku stekli značajnu prednost (16:7). U nastavku su se gosti bolje organizirali i do kraja prve četvrtine smanjili na samo tri koša zaostatka. No, već u drugoj četvrtini utakmica je bila riješena. Do 17. minute trener Hrženjak izrotirao je svih 12 igrača koji su željni igre nametnuli visok ritam i čvrstu obranu, pa je u drugoj četvrtini Vindija postigla samo 4 koša.

Za virovske bijelo-crvene su se svi igrači upisali u listu strijelaca: S.Zadravec 22, Križić 13, I.Kuzmić 8, Vedriš 8, Šestak 6, Balatinec 6, Odobašić 6, J.Zadravec 5, Hrženjak 4, Cestar 2, Ratković 1, Vrdoljak 1.

Podravac – Vindija 82 : 54

U ostalim utakmicama postignuti su slijedeći rezultati:
Labrada – Međimurje 67 : 78
Virka – Bjelovar 73 : 90
Petar Zrinski – Grafičar 56 : 80
Koprivnica – Radnik 69 : 92

Već u utorak se igra utakmica košarkaškog kupa regije sjever u kojoj se u Čakovcu sastaju Međimurje i Podravac.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...