9.6 C
Škola nogometa

Visoka pobjeda Slavenovih juniora, prvi porazi pionira i kadeta
V

Nakon dva uzastopna domaćinstva te ukupno tri pobjede i remija, pioniri i kadeti otputovali su u Zagreb, na noge Dinamu, i doživjeli prve ovosezonske poraze.

Juniori koprivničkog Slavena Belupa u subotu su odigrali prvo, dok su pioniri i kadeti iza sebe ostavili već treće prvenstveno kolo. Na igralištu u Cvetkovcu juniori su ugostili vršnjake Varaždina te slavili s uvjerljivih 7:1. Pogađali su Martinaga, Bistrović i Ribić jednom, te Mladen i Jajalo po dva puta.

Pioniri su poraženi s 5:0, a sve je već bilo riješeno u prvome poluvremenu, dok su kadeti Zagreb napustili s 0:2, primivši pogotke tek u 76. i 80. minuti, od kojih je jedan bio autogol.

Pioniri i kadeti nove će susrete odraditi već u subotu, 3. rujna, na domaćem terenu protiv Splita, dok juniore susret drugoga kola protiv Cibalije očekuje tek 10. rujna na Gradskom stadionu.