10.2 C
badminton

Vugrinec jednom zlatni i dva puta srebrni na Veteranskom prvenstvu Hrvatske u badmintonu
V

U finalu konkurencije veterana pojedinačno (45+), Marjan Vugrinec je pobjedio Sandija Šabana iz BK Velika Gorica rezultatom 2:1 u setovima i osvojio zlatnu medalju.

U Čakovcu je u subotu 11.02.2017. godine održano prvenstvo Hrvatske u badmintonu za veterane u organizaciji Hrvatskog badmintonskog saveza i BK Međimurje Čakovec, na kojem je nastupilo 30 najboljih igračica i igrača, veterana, iz sedam klubova Hrvatske.

Članovi BK Koprivnica na prvenstvu // Foto: BK Koprivnica

Boje badmintonskog kluba Koprivnica branili su Marjan Vugrinec, Miroslav Samardžić i Goran Ferenčak.

U konkurenciji muških parova (35+) Marjan je sa suigračem Antoniom Lovrićem (BK Purger) osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju.

U konkurenciji muških parova (45+) Marjan je sa suigračem Zdenkom Mihetecem  (BK Stella) osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...