19 C
badminton

Vugrinec jednom zlatni i dva puta srebrni na Veteranskom prvenstvu Hrvatske u badmintonu
V

U finalu konkurencije veterana pojedinačno (45+), Marjan Vugrinec je pobjedio Sandija Šabana iz BK Velika Gorica rezultatom 2:1 u setovima i osvojio zlatnu medalju.

U Čakovcu je u subotu 11.02.2017. godine održano prvenstvo Hrvatske u badmintonu za veterane u organizaciji Hrvatskog badmintonskog saveza i BK Međimurje Čakovec, na kojem je nastupilo 30 najboljih igračica i igrača, veterana, iz sedam klubova Hrvatske.

Članovi BK Koprivnica na prvenstvu // Foto: BK Koprivnica

Boje badmintonskog kluba Koprivnica branili su Marjan Vugrinec, Miroslav Samardžić i Goran Ferenčak.

U konkurenciji muških parova (35+) Marjan je sa suigračem Antoniom Lovrićem (BK Purger) osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju.

U konkurenciji muških parova (45+) Marjan je sa suigračem Zdenkom Mihetecem  (BK Stella) osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju.

ČETVRTA HNL SJEVER

Cvetkovčani izraziti favoriti protiv Kloštrana, i Ferdinandovčani se nadaju „lakim” bodovima protiv Legrađana

Sve utakmice 17. kola Četvrte hrvatske lige Sjever zbog uskrsnih blagdana igraju se sutra, u subotu u 15.30 sati. U...