5.1 C

Zapaženi nastupi koprivničkih atketičara u Velikoj Gorici
Z

U Velikoj Gorici održana je 21. Turopoljska trka, a koprivnički atletičari i atletičarke postigli su zapažene rezultate.

Najviše sudionika imale su trke mlađih kategorija na 1000 metara, pa je tako u kategoriji dječaka 3. i 4. razreda nastupilo ukupno 79 natjecatelja.

Od predstavnika Atletskog kluba Podravski list Matej Smiljanović zauzeo je odlično 4. mjesto, Dino Bali bio je 19., Leopold Jurić 21., dok je Fran Katinčić bio 22.

Kod djevojčica 3. i 4. razreda nastupila je 61 natjecateljica, a najuspješnija koprivnička predstavnica bila je Ivana Trešćec koja je bila 6., dok je Marija Gerić zauzela 11. mjesto.

U kategoriji dječaka 5. i 6. razreda sudjelovala su 92 natjecatelja. Luka Šostarić zauzeo je 8. mjesto, Albert Rušak 25. mjesto, dok je Ivan Šimunić stigao 29.

Kod djevojčica 5. i 6. razreda nasupile su 93 natjecateljice, Nikolina Ferenčić zauzela je 9. mjesto, a Lana Baniček 11. mjesto.

U kategoriji muških na 5000 metara Goran Gregurec zauzeo je 4. mjesto.

Polumaraton su trčali Zvonko Vrhovski koji je u kategoriji M50 zauzeo 4. mjesto, Ratko Težak  u kategoriji M45 zauzeo je 7. mjesto dok je Juraj Evačić u kategoriji M55 zauzeo 6. mjesto.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...