7.4 C
Utorak, 16. travnja 2024.

Zapaženi rezultati koprivničkih atletičara
Z

U nedjelju, 22. srpnja u Čazmi je održan Čazmanski polumaraton. Trčalo se nasipom uz rijeku Česmu, a osim polumaratona održane su i utrke na 10 km i 5 km.

Od koprivničkih atletičara nastupili su i bili uspješni Dejan Sever u polumaratonu koji je u ukupnom poretku stigao drugi, dok je u kategoriji M30 osvojio prvo mjesto s vremenom 1:32.

Na 10 km trčala je Selma Rošić-Bali i u kategoriji žena osvojila drugo mjesto s vremenom 58:10, dok je Dino Bali trčao 5 km i u muškoj kategoriji zauzeo deveto mjesto s vremenom 31:01.

Valja spomenuti da je Dino osvojio i posebnu nagradu kao najmlađi sudionik natjecanja.