5.4 C

Završeno natjecanje u Drugoj hrvatskoj teniskoj ligi
Z

Prošlog vikenda odigrano je posljednje kolo u drugoj ligi u kojem su tenisači Koprivnice ugostili momčad TK Kvarner iz Rijeke.

U susretu bez rezultatske neizvjesnosti, nekompletna momčad našeg kluba glatko je poražena od gostiju iz Rijeke s 8/1.

– Nakon devet odigranih kola plasirali smo se na peto mjesto ligaške ljestvice od 10 momčadi, što je i bio cilj uoči ove natjecateljske sezone – rekao je trener Krešimir Šifkorn.

Za prvu seniorsku momčad ove su sezone nastupali; Tomislav Ternar, Filip Cvek, Ante Andrić, Gordan Knežević, Tomislav Antoljak, Tin Šandl, Goran Rožić, Tomislav Šiško, Davor Šifkorn, Dejan Dautanec, Tedi Femec, Hrvoje Šifkorn i Petar Martinčić.

Druga seniorska momčad pobijedila u susretu za treće mjesto

U posljednjem susretu ovogodišnjeg natjecanja u 3. Hrvatskoj teniskoj ligi, druga seniorska momčad TK Koprivnica zabilježila je uvjerljivu pobjedu.

– U susretu za treće mjesto protiv momčadi TK Elkom iz Ivanca, naši tenisači pobijedili su sa 7/2 i osvojili treće mjesto od 12 klubova u sezoni 2012. godine, što je treba sada reći iznad očekivanja i predstavlja veliki uspjeh – napomenuo je trener Šifkorn.

Za momčad Koprivnice u ovoj su ligaškoj sezoni nastupali; Goran Lakuš, Goran Jalševec, Ivan Moferdin, Bojan Vitanović, Nino Sikavica, Matija Benotić, Domagoj Turk, Josip Kvakarić, Denis Borščak, Denis Korošec, Damjan Krapinec i Krsto Dominković.

120620-lovro-vtLovro Živko osvojio dvostruki naslov u Virovitici

Na turniru iz kalendara HTS-a za dječake do 14 godina nastupili su i mladi natjecatelji Teniskog kluba Koprivnica, a najuspješniji je bio Lovro Živko, koji je uvjerljivo osvojio turnir.

U polufinalnom susretu bio je bolji od klupskog kolege, Matije Gašparija sa 6/2, 6/0, da bi u finalnom susretu pobijedio Tomislava Baruna iz Kutine sa 6/1, 6/1.

U konkurenciji parova za dječake Lovro i Matija su u finalnom susretu pobijedili Tomislava Baruna i Kristijana Jarića iz Osijeka sa 6/3, 6/0.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...