odlična igra

Virovske košarkašice svladale Viroviticu s 24 koša razlike
V

U idućem kolu ekipa Podravca je slobodna.

U 2. kolu juniorske lige 27. veljače virovke su gostovale u Virovitici, a utakmica je pokazala dvije strane njihove izvedbe. U prvom poluvremenu odlična igra i u obrani i u napadu donijela joj je prednost od 20 poena razlike.

U drugom poluvremenu dogodila se čista suprotnost. Ostale su na prednosti od 20+, a iz čega treba izvući pouku i pokušati izbjegavati ovakav pad u narednim utakmicama.

U idućem kolu ekipa Podravca je slobodna, tako da ima dovoljno vremena za pripremu sljedeće utakmice koju će odigrati na domaćem terenu za dva tjedna protiv Molvi.

A. Krstanović 14, E. Drmenčić 6, L. Špoljarić 6, T. Popović 6 (1×3), V. Gregurić 2, E. Hladnić 2, L. Popović 2, S. Vincek 14, A. Čimin, P. Vincek 2, M. Halusek 1, E. Cik (cap) 27 (2×3)