Atletičari Koprivnice treći na ekipnom PH u planinskom trčanju

0
Zajednička fotografija najbolje plasiranih ekipa // Foto: AK Koprivnica

Na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u planinskom trčanju atletičari Atletskoga kluba Koprivnica u sastavu Zoran Žilić, Krešo Glavaš i Goran Gregurec osvojili su odlično treće mjesto.

Utrka se održavala na Velebitu, a trčalo se u sklopu 8. Međunarodne planinske utrke „Visočica 2014″. U konkurenciji stotinjak atletičara trčalo se po izuzetno teškoj podlozi, staza je bila duga 12.400 metara, start je bio na 758 metara nadmorske visine, a cilj na 1619 m.

Zoran Žilić na vrh je stigao drugi s vremenom 1:05.29 dok je u kategoriji seniora također osvojio drugo mjesto.

Krešo Glavaš je zauzeo 12. mjesto u ukupnom poretku s rezultatom 1:16.57, što je bilo dovoljno za prvo mjesto u kategoriji M45.

Goran Gregurec je na cilj stigao 18. u ukupnom poretku s rezultatom 1:21.29, dok je u kategoriji M45 bio drugi.