Bogojević i Glavčić pogurali Farmaceute u četvrtfinale kupa na kriminalno lošem terenu u Bijelom Brdu

Težak teren više je odgovarao domaćima, sprečavao je goste da razviju pas igru. Lijepu šansu sredinom prvog dijela imao je Glavčić, no odbijenu loptu poslao je preko gola.

0
NkSlavenBelupo NkHajduk

Na kriminalno lošem terenu u Bijelom Brdu kod tamošnjeg BSK-a gostovao je koprivnički prvoligaš Slaven Belupo. Igrala se osmina finala Hrvatskog kupa. Farmaceuti su krenuli u sastavu 3-5-2, a ne može se reći da je Stipić dao priliku igračima koji su manje igrali. Dokaz je to da je kup shvaćen maksimalno ozbiljno.

Na golu je bio Ježina, u obrani Božić, Paracki i Mikulić (izašao na početku, ušao Goda), bočni su bili Radivojević (koji je brzo zamijenio mjesta s Godom) i Bogojević, u vezi Glavčić, Puclin i Radivojević, dok su za golove bili zaduženi Lima i Ejupi.

Težak teren više je odgovarao domaćima, sprečavao je goste da razviju pas igru. Lijepu šansu sredinom prvog dijela imao je Glavčić, no odbijenu loptu poslao je preko gola. U 44. minuti Glavčić je fantastično pucao u same rašlje, no domaći vratar Ilinčić još bolje je to izvadio i spasio gol, bio je samo korner.

Na početku drugog dijela Mihaljević je sjajno pucao glavom, no Ježina je obranio najbolju priliku domaćina u susretu. Izborili su Slavenaši korner u 59. minuti nakon kojeg se najbolje snašao Bogojević i zabio za 0-1. Stvar je dovršio Glavčić lijepim pogotkom u 79. minuti, nakon dodavanja Lime Glavčić gađa u sami kut BSK-ova gola i postavlja 0-2.