Borac bolji od Kalinovca, Podravac gubi korak za vodećima

0
Ilustracija // Foto: Matija Gudlin

Već drugo kolo zaredom Virovci su izgubili bodove u posljednjim trenucima utakmice. Nakon prošlotjednog primljenog pogotka u 89., ovoga puta Croatijin Košić srušio ih je u 90. minuti.

Niz loših rezultata ne prestaje za prošlosezonske prvake Kalinovčane. Treći uzastopni poraz čvrsto ih je prikovao za dno ljestvice, a u sljedećem kolu dočekuju vodeći Dinamo iz Predavca. Ovoga puta od Kalinovca je bolji bio domaći Borac. Imbriovčani su poveli rezultatom 3:0, a do kraja susreta gosti su uspijeli samo smanjiti na končanih 3:2.

Novi poraz doživjeli su i nogometaši đurđevačkog Graničara. S minimalnih 1:0 do sva tri boda stigli su gostujući igrači Papuka.

Dva puta iz zaostatka su se vraćali Pitomačani te osvojenim bodom razliku između desetoplasiranih Đurđevčana smanjili na samo tri boda.

Važan susret u brobi za naslov odigrali su u Grabrovnici domaća Croatia i virovski Podravac. Gosti su poveli već u 14. minuti preko Grivića, no Croatia u drugome dijelu dolazi do izjednačenja, ali i pobjede. Već drugo kolo zaredom Virovci su izgubili bodove u posljednjim trenucima utakmice. Nakon prošlotjednog primljenog pogotka u 89., ovoga puta Croatijin Košić srušio ih je u 90. minuti.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA, 17. KOLO:

Daruvar – Pitomača 2:2, Graničar Đ – Papuk 0:1, Slatina – Rovišće 2:0, Garić – Zdenka 91 2:4, Croatia – Podravac 2:1, Dinamo P – Virovitica 2:1, Borac – Kalinovac 3:2.

REDOSLIJED: 1. Dinamo P 37, 2. Croatia 35, 3. Zdenka 91 32, 4. Podravac 28, 5. Papuk 27…