Budućnost okrenula Podravkino vodstvo iz prvog poluvremena i nanijela Koprivničankama drugi poraz na Kandijinom memorijalu

0

Danas je na rasporedu drugi dan memorijala Vinka Kandije kada će sve četiri momčadi odigrati preostale utakmice. Jučer su u večernjim satima igrale po jednu, dok će danas svaka momčad igrati jednu prijepodne i jednu navečer. Podravkašice su jučer poražene od domaće ekipe Krim Mercatora s 33-28.

Danas su u 12 sati na parket ljubljanske dvorane izašle rukometašice Podravka Vegete i one crnogorske Budućnosti. Crnogorke su jučer minimalno poražene od zagrebačke Lokomotive (24-23).

U drugoj utakmici protiv BudućnostiPodravka je na poluvremenu imala vodstvo 12-11, međutim do kraja utakmice Budućnost je uspjela preokrenuti rezultat na 18-19 i upisati svoju prvu pobjedu na Kandijinom memorijalu, dok će Podravka prvu pobjedu tražiti večeras protiv Lokomotive.