Drvarić i Maretić potopili Inter

0
maretic

U 20. kolu Prve HNL za mlade nogometaše kadeti i juniori Slavena Belupa u nedjelju su gostovali kod vršnjaka zaprešićkog Intera.

Juniorska momčad koju vodi trener Josip Omrčen-Čeko opet je odigrala jednu dobru i kvalitetnu utakmicu i pobijedila 0:2.

Mlade farmaceute u vodstvo je doveo Drvarić u 8. minuti susreta, dok je konačni rezultat 0:2 postavio Maretić u 34. minuti igre.

S ovom pobjedom juniori Slavena Belupa približili su se momčadima u gornjem dijelu ljestvice i svrstali se među kandidate za visoki plasman.

Kadeti našeg kluba još jednom su posrnuli, izgubivši 1:0 te se i dalje nalaze na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice.

U sljedećem kolu kadeti i juniori Slavena Belupa trebali su biti domaćini Croatia Sesvete, ali su na zahtjev Sesvečana utakmice odgođene i odigrat će se u kasnijem terminu.

Izvor: NK Slaven Belupo