Farmaceuti slavili u posljednjoj provjeri pred prvenstvo, Mađarima zabili novi igrači

Ove dvije utakmice bile su generalka uoči nastavka Prve HNL i domaćeg okršaja sa zagrebačkim Dinamom koji je na rasporedu idućeg vikenda.

0
n

Nogometaši Slaven Belupa u dva dana odigrali su dvije pripremne utakmice. Jučer su bili bolji od Aluminija s 4-2, dok su danas savladali mađarski Gyor s 3-2. Obje utakmice igrane su u Koprivnici na glavnom travnjaku Apaša.

Gusta magla otežavala je doživljaj svima, od igrača do navijača. Prvo poluvrijeme završilo je s 1-1, izjednačujući gol za Slaven zabio je Lovren na isteku prvog dijela. Stipić je promijenio momčad na poluvremenu, kao i gostujući trener, a novopridošli stoper Soldo i napadač Lima zabili su za 3-1. Gosti su u zadnjoj minuti samo ublažili poraz.