Filip Ozobić strijelac u remiju Slavena Belupa

0
Filip Ozobić // Foto: Arhiva

Prvu pripremnu utakmicu Slaven Belupo je odigrao u utorak u Slovenskim Konjicama, a suparnik je bila momčad Sindikata slovenskih nogometaša sastavljena od slobodnih igrača koji traže angažman.

Završilo je 1:1, ‘sindikalisti’ su poveli pogotkom Brandona u 12. minuti, a izjednačio je Filip Ozobić u 61. minuti.

Prije toga, u 53. minuti Jazvić je izborio jedanaesterac kojeg je promašio Ozobić, tukao je iznad grede.

Farmaceuti ostaju na pripremama u slovenskom mjestu Zreče sljedećih 10 dana, a novu prijateljsku utakmicu odigrat će u petak s Krkom iz Novog Mesta.

SLAVEN BELUPO: Picak (od 46. Marković), Purić (od 66. Geng), Fuštar, Senić, Melnjak, Brlek, Crepulja (od 46. Parlov), Matoš (od 46. Jazvić), Ozobić, Filipović (od 46. Delić), Novinić (od 46. Glavina). TRENER: Elvis Scoria.