FOTO Amaterska selekcija regije Sjever pobijedila juniore Slavena, majstor Bači svojim ‘potezima’ prelomio utakmicu

Kako su županijska nogometna prvenstva završila, Drnje je danas bilo nogometna 'metropola', tako da je odaziv na prijateljsku utakmicu bio velik.

0

Na Parku prinčeva u Drnju danas je odigrana prijateljska utakmica između selekcije koju čine amaterski nogometaši Središta Sjever i juniora Slaven Belupa, a pobijedili su ‘reprezentativci’ s 3:1.

Kako su županijska nogometna prvenstva završila, Drnje je danas bilo nogometna ‘metropola’, tako da je odaziv na prijateljsku utakmicu bio i više nego solidan.

Juniori Slavena prvi su poveli, a selekcija regije Sjever ubrzo je izjednačila. U drugom poluvremenu, u igru je za amatersku selekciju ušao Bači koji je prvo izborio penal, a Radotović je bio siguran izvođač. Nekoliko minuta prije kraja susreta, Bači je asistirao za još jedan pogodak, tako da je utakmica završila s konačnih 3:1.

Podsjetimo, pravu nogometnu poslasticu uveličali su i dobro poznata županijska nogometna imena, dok su u stručnom stožeru reprezentacije Središta Sjever bili Sergej Milivojević, Vjekoslav Vučeta, Igor Tejić, Tomislav Gregl i Tomislav Međimorec.

Prijateljska utakmica, Park prinčeva, 17:30