FOTO Berba medalja mladih karatista iz Karate kluba Akademija Koprivnica, uspješni među više od 500 natjecatelja

0

Polaznici Karate kluba Akademija Koprivnica bili su uspješni na još jednom natjecanju.

Sudjelovali su na 13. kupu Osijeka ove subote. Nastupilo je šest natjecatelja Karate kluba Akademija Koprivnica u konkurenciji od 556 natjecatelja iz 61 kluba i tri države.

Vid Tkalec natjecao se u kategoriji Mlađi Cicibani Kate i osvojio brončanu medalju. Filip Cestar i Luka Novak natjecali su se u kategoriji Cicibani Kate i isto se tako okitili medaljama – Filip Cestar osvojio je srebrnu medalju, a Luka Novak brončanu medalju.

Lukas Strmecki natjecao se u kategoriji Mini Učenici Kate, Maja Arko natjecala se u kategoriji Mini Učenice Kate i Mia Novak koja se natjecala u kategoriji Učenice Kate su na žalost ovaj puta bez plasmana.

Slijedi Kup Sv. Nikole u Varaždinu koji će se održati iduću nedjelju i s kojim će završiti ovogodišnja natjecateljska sezona.