[FOTO] BRAVO! Članovi Judo klub Koprivnica kući se vratili s novih sedam medalja

Svih sedam članova kući se vratilo s medalja.

0

Judo klub Koprivnica jučer je nastupio na međunarodnom Judo turniru Kup Dugava 2024.

Turnir je održan u Zagrebu u sportskoj dvorani Sutinska Vrela, a u konkurenciji od 480 natjecatelja iz 40 klubova i pet država, boje Kluba branilo je sedam članova.

Čestitamo!

1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su Borna Rožac u kategoriji dječaka U12 -50 kg i Patrik Ferčec u kategoriji dječaka U12 +55 kilograma
2. mjesto i srebrnu medalju osvojio je Leo Gudelj u kategoriji dječaka U8 -24 kg
3. mjesto i brončanu medalju osvojili su Luka Tešija u kategoriji dječaka U8 -21 kg i Borna Šumiga u kategoriji dječaka U10 -46 kilograma.
Jana Rožac je osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju u kategoriji djevojčica U14 -63 kg, te 3. mjesto i brončanu medalju u kategoriji mlađih kadetkinja U16 -63 kg Klarisa Krušelj je ovaj put ostala na korak do medalje