FOTO Čiković ‘okrenuo’ Žuljića, prva pobjeda Virja, Koprivnica zadnja, petarda Tehničara, težak poraz Legrada

Kloštrani su upisali drugu uzastopnu pobjedu u gostima, a razlog za veselje imaju i Imbriovčani

0

Puno uzbuđenja donijele su nam prve dvije utakmice u Prvoj ŽNL. Sve četiri momčadi su zabile, a u Miklinovcu smo vidjeli i preokret. Režirali su ga domaćini, nakon što su na poluvremenu gubili 0:1. Zabio je za Drnjančane sretno Kovač odmah na početku. U nastavku druga priča i preokret za konačnih 2:1, a pobjednički gol djelo je Majetića. Tako je Čiković nadmudrio dobrog prijatelja Žuljića. U Đurđevcu je bila odlična utakmica, koja je završila bez pobjednika, 2:2. Osvit se pokazuje kao tvrd orah, treći mu je to remi, dok su Picoki na dva remija i porazu.

Što se tiče Treće NL Sjever, nemamo dobre vijesti za navijače Koprivnice, koja je ponovno poražena. Ovaj put 1:0 od Papuka. Zato se radovati mogu Virovci, jer je Podravac istim rezultatom slavio u Ludbregu, a razloga za veselje imaju i Križevčani, koji su odigrali 1:1 kod favoriziranog Poleta te su i dalje na vrhu poretka. Koprivnica je posljednja.

U Četvrtoj NL BJ-KC-VT Tehničar je s 5:0 razbio Suhopolje, uz dva gola Vrkića i Bačija te jednog Hudaka, Kloštrani su upisali drugu uzastopnu pobjedu u gostima, ovaj put u Garešnici 2:1, dok su Imbriovčani uzeli veliki bod u Grubišnom Polju. Bilo je 0:0. Nažalost, jedini naš predstavnik koji je istrčao kao domaćin, legradski Graničar, doživio je težak poraz od Slatine, koja je slavila čak 1:6.