FOTO Hajdić hat trickom uništio Miklinovec koji je imao dva igrača više, Bratstvu četvrta pobjeda u prvenstvu

Miklinovčani su jedini bod izvukli protiv Drnja u posljednjoj minuti na svom terenu, dok su Kunovčani jedini poraz doživjeli u Ferdinandovcu. Miklinovčani su bili spremni i motivirani ostvariti prvu pobjedu u ovoj prvoligaškoj sezoni.

0

Opće je poznato da Miklinovec svoje domaće utakmice igra subotom, a tako je bilo i danas. Petoplasirana ekipa Bratstva iz Kunovca stigla je u Miklinovec. Miklinovec je dosad osvojio samo jedan bod i nalazi se u donjoj polovici ljestvice.

Miklinovčani su jedini bod izvukli protiv Drnja u posljednjoj minuti na svom terenu, dok su Kunovčani jedini poraz doživjeli u Ferdinandovcu. Miklinovčani su bili spremni i motivirani ostvariti prvu pobjedu u ovoj prvoligaškoj sezoni, dok je Kunovec vrebao iznenađenje.

Utakmica je završila pobjedom gostiju koji su slavili 2-3, a sva tri pogotka za goste postigao je Hajdić za kojeg braniči Miklinovca nisu imali rješenja. Ova pobjeda sigurno će puno značiti ekipi

Utakmica je završila pobjedom gostiju koji su slavili 2-3, a sva tri pogotka za goste postigao je Hajdić za kojeg braniči Miklinovca nisu imali rješenje. Bratstvo je završilo utakmicu s dva igrača manje, a Miklinovec je čak i promašio jedanaesterac. Ova pobjeda sigurno će puno značiti ekipi Kunovca, dok se Miklinovec mora dovesti u red ako se ne žele dovesti u nelagodnu situaciju već na početku prvenstva.

Ostale utakmice Prve ŽNL igrat će se sutra, a posebno će biti zanimljiva utakmica Graničara iz Legrada i Ferdinandovca.