FOTO Hangarovci sjajnim preokretom i pobjedom u derbiju potvrdili jesenski naslov prvaka Treće lige Sjever

Ove sezone u svih devet susreta Koprivničanci su upisali pobjede, a danas su tražili i desetu.

0

Ekipa rukometnog kluba Koprivnica – Hangar 18 još je prošlog vikenda proslavila naslov jesenskog prvaka Treće lige, a danas su u gimnazijskoj dvorani dočekali trećeplasiranu momčad RK Ilovu. Ove sezone u svih devet susreta Koprivničanci su upisali pobjede, a danas su tražili i desetu.

Iako su gosti vodili 15-19 na poluvremenu, domaći su u drugom poluvremenu ubaciliu brzinu više i stigli do uvjerljive pobjede. Susret je završio rezultatom 35-27 za Koprivnicu, a najbolji igrač susreta bio je Arijan Udovičić zabivši devet golova.

Hangarovcima sada slijedi zimska pauza na koju odlaze s četiri boda prednosti nad drugoplasiranom ekipom.