FOTO Ivana Babić prva na polufinalu Kupa u disciplini zračna puška

U disciplini ISSF zračna puška kod seniorki Ivana Babić osvojila je prvo mjesto sa 409.2 otpucana kruga.

0

U Čakovcu je održano polufinale Kupa Hrvatskog streljačkog saveza u gađanju ISSF zračnim oružjem.

Streljački športski klub Podravka sudjelovao je u disciplini ISSF zračni pištolj za seniore i ISSF zračna puška za seniorke.

Kod seniorskih ekipa ISSF zračni pištolj ekipa Podravke u sastavu Marin Mlinarić, Ivan Kolar i Matija Čokonaj otpucala je 1617 krugova te osvojila treće mjesto.

U pojedinačnom plasmanu seniora Ivan Kolar zauzeo je šesto mjesto sa 550 otpucanih krugova, a Matija Čokonaj je sa 539 krugova osvojio deseto mjesto. Marin Mlinarić s 528 krugova plasirao se na trinaesto mjesto.