FOTO Kalinovac s igračem manje uzeo bod u Ferdinandovcu, Imbriovec protutnjao kroz Peteranec, Herešin izjednačio u posljednjoj minuti

0

Kao što postaje uobičajeno zbog subotnjeg termina domaćih utakmica Miklinovca i Legrada, iste ekipe otvorile su četvrto kolo Prve Županijske lige svojim utakmicama. Miklinovec je u posljednoj minuti s igračem manje stigao do boda protiv prvaka iz Drnja, a Legrad je preokretom stigao do sva tri boda i maksimalnog učinka ove sezone.

U Ferdinandovcu se igrao susjedski derbi između Ferdinandovca i Kalinovca. Domaćini su ušli kao favoriti u utakmicu, što na terenu nisu prikazali. Domaćin je igrao bez Kesića, a u prilog im je išlo i isključenje Golubića kod gostiju u prvom djelu zbog nepoštivanja suca. Gosti su se zatvorili i čuvali bod, što su uspjeli do kraja utakmice zahvaljujući ne baš najboljoj igri domaćina. Utakmica je završila bez pogodaka.

Panonija ove sezone ima jedan osvojen bod, a do novih bodova nije stigla ni u utakmici protiv Borca iz Imbriovca. Gosti su rutinirano priveli utakmicu kraju pobijedivši 0-3. Prvi pogodak postigao je Vrkić, dok su ostala dva djelo Fažona.

Novigradska Drava još uvijek se traži u novom prvenstvu, bilo je govora o transferu nekih iskusnijih igrača u Ždalu, međutim ništa od toga. Na svom terenu dočekali su ekipu Bratstva i izgubili s 0-3.

U Koprivničkom Ivancu igrao se lokalni derbi izmeđi Sloge i Osvita iz Đelekovca. Osvit je nakon prvog kola i poraza nanizao dvije pobjede te su tražili dobar rezultat i protiv Sloge. Gledatelji su mogli vidjeti golijadu u kojoj je na kraju slavila domaća Sloga rezultatom 5-2.

Molvarska Mladost putovala je u udaljeni Žabno na noge Tomislavu koji je prošlo kolo poražen od Legrada na svom terenu, dok su Molve našle golgetersku formu u utakmici protiv Miklinovca. Nažalost, Molve nisu nastavile zabijati, već su primile šest pogodaka u gostima, domaćin je slavio 6-0.

14. Drava NP 0 0 4 -11 0

U Drugoj ŽNL sve utakmice igrale su se u popodnevnom nedjeljnom terminu, te su okupile popriličan broj gledatelja. Reka je na svom terenu dočekala Hrvatski bojovnik i minimalno slavila 1-0.

Vojakovec je tražio nova tri boda protiv GOŠK-a iz Gotalova koja je uvjerljivo osvojio visokom pobjedom 7-2.

Koprivnička Tehnika putovala je u Golu na noge Fugaplastu kojeg su predvodili Železnjak i Lovrak, igrači pristigli ovog ljeta iz Kalinovca. Tehnika je dobila utakmicu rezultatom 1-4.

Rudar je ugostio Lipu na svom terenu i izgubio 0-2, dok je je Sigetec dočekao Koprivničke Brege i također izgubio 0-2. Starigrad je igrao protiv Torčeca na svom terenu te je susret završio neriješeno 1-1, dok je ekipa Omladinca iz Herešina gostovala na teškom terenu u Prugovcu i odigrala isto 1-1, zabivši izjednačujući pogodak u 93. minuti.