FOTO Klopotec Trail Pitomača okupio više od 150 trkača iz cijele Hrvatske, evo tko su bili najbolji

0

Jučer je Pitomača bila domaćin 2. Klopotec Traila koji je okupio više od 150 trkača iz cijele Hrvatske.

Natjecatelji su mogli sudjelovati na kraćoj stazi od sedam kilometara i dužnoj od 14 kilometara, a utrka je započela i završila u Sedlarici.

Kako donosi ICV, pobjedu je u ženskoj konkurenciji na sedam kilometara odnijela Ivana Zeljko iz AK Međimurje Čakovec. Drugo mjesto osvojila je Mirta Pehnec iz AK Fit, a treće Nela Pleša iz AK Virovitica. U muškoj konkurenciji na istoj duljini pobijedio je Matija Fapali iz URT Nexe team Našice. Nakon njega u cilj je ušao Danijel Martinušić iz AK Koprivnica, dok je treće mjesto pripalo Goranu Rosandiću iz AK Bjelovar.

Sara Špiranec je pak titulu pobjednice odnijela u utrci na 14 kilometara, dok je drugo mjesto osvojila Svetlana Vidović iz BSV Ludbreg. Treća je u cilj ušla Ivana Antolaš iz Ak Koprivnica. Kod muških najbolji je na 14 kilometara bio Mateo Ledinski iz AK Bjelovar. Drugo mjesto je osvojio Saša Horvat iz AK Međimurje Čakovec, a treće Damir Novogradec  iz IND-a.

Spomenimo da su medalje i poklone uručili župan Virovitičko-podravske županije Igor Andrović, načelnik općine Pitomača Željko Grgaćić i predsjednik Županijske skupštine VPŽ Dinko Begović.