FOTO Kombinirana momčad Slavena uz dominaciju remizirala s Azerbajdžanom

Jedini, lijepi pogodak s 20-ak metara za Koprivničance postigao je Bogojević u 28. minuti.

0

Svega dan nakon prvenstvenog ogleda s Rudešom, Slaven Belupo je otputovao u Sloveniju odigrati prijateljsku utakmicu s U-21 reprezentacijom Azerbajdžana.

Točnije, kombinirana momčad koju su činili juniori te igrači s manjom minutažom remizirala je 1-1. Jedini, lijepi pogodak s 20-ak metara za Koprivničance postigao je Bogojević u 28. minuti. Gosti su, pak, izjednačili u 44. preko Ibrahimlija iz njihova jedinog ozbiljnijeg pokušaja.

Kako stoji na službenim klupskim stranicama, igrači trenera Ivice Sertića dominirali su kroz cijeli, no nisu uspjeli zatresti mrežu više puta. Za Slaven su nastupili Kurtanjek, Karamarko, Hlevnjak, Nowak, Goda, Bogojević, Plantak, Mlinarić, Bongongui, Jelić i Lima, a s klupe su minute dobili Kratzl, Kožarić, Lisjak i Liklin.