FOTO Koprivnica i Radnik u derbiju podijelili bodove, katastrofalna reakcija mladog vratara koštala Zelene pobjede

Ostali susreti ovog kola igraju se danas od 16:30 sati.

0

Derbi susret 22. kola Treće HNL Sjever danas su na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš od 13:00 sati igrali nogometaši Koprivnice i Radnika iz Križevaca.

ŽNL, Koprivnica - Križevci

Odličan početak susreta mogli su vidjeti gledatelji na koprivničkom stadionu, a prvi pogodak pao je već u 10. minuti utakmice kada je Koprivnica povela preko Radotovića.

Samo četiri minute kasnije, Radnik je došao do izjednačenja kada je rezultat poravnao Mihael Mladen.

Iako su obje momčadi do kraja prvog poluvremena imale po nekoliko izglednih šansi za novi pogodak, na predah se otišlo s 1:1.

Nastavak susreta mirovao je do 70. minute kada je u samo par minuta dvije velike šanse imao Lovković, ali napadač Koprivnice nije se najbolje snašao pred gostujućim vratarom Koprićem.

Međutim, Koprivnica je stigla u vodstvo u 72. minuti utakmice kada je odlično pogodio Mujić.

Križevčani u drugom dijelu nisu pokazali puno toga, ali su na pomalo sretan način stigli do izjednačujućeg pogotka. Mladen je ubacio iz slobodnog udarca, domaći vratar Šašek katastrofalno je regirao i lopta mu je ispala iz ruke, a Rengel nije imao težak zadatak ubaciti loptu u mrežu doslovno s gol linije.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao i utakmica je završila s 2:2, iako je dojam da je Koprivnica bez problema mogla do tri boda i pobjede.