FOTO Koprivnica u posljednjoj minuti probila Bedem i upisala važnu pobjedu, zahvaljujući molvarskoj vezi Jambrušić strijelac

0

Momčad Koprivnice danas je igrala prvi proljetni domaći susret. U prošlom kolu Zeleni su poraženi u Bijelom Brdu od BSK-a s 2-1, a sada je slijedio susret protiv drugoplasiranog Bedema. Gosti su u prošlom kolu na domaćem terenu slavili 3-0 protiv đakovačke Croatije i na drugom su mjestu tablice Treće HNL Istok s istim brojem bodova kao i vodeći Osijek II. Cijelu ligu potresla je velika jučerašnja tragedija. Bruno Boban, igrač Marsonije srušio se u sedmoj minuti utakmice i preminuo.

U tvrdoj utakmici slavili su Zeleni. Igralo se bez golova sve do posljednje 90. minute kada je Kolar probio bok, zavrnuo na drugu stativu, tamo je loptu dočekao i drugi Molvarac Tuba te ju spustio najboljem strijelcu Zelenih, Jambrušiću koji je loptu pospremio u gol za slasnu pobjedu Koprivnice.