FOTO Koprivnički atletičari i atletičarke izvrsni na Kupu sjeverozapadne Hrvatske

Uvod u glavnu utrku bila je utrka osnovnoškolaca na 1300 metara na kojoj su nastupili najmlađi članovi koprivničkog atletskog kluba.

0
Ustupila Sonja Rušak

Članovi Atletskog kluba Koprivnica jučer su nastupili na utrci kupa sjeverozapadne Hrvatske pod nazivom Centrum Mundi u Ludbregu.

Uvod u glavnu utrku bila je utrka osnovnoškolaca na 1300 metara na kojoj su nastupili najmlađi članovi koprivničkog atletskog kluba. U konkurenciji djevojčica petog i šestog razreda, Sara Podoreški osvojila je prvo mjesto, dok je Tija Požgaj zauzela drugo mjesto. U konkurenciji dječaka petog i šestog razreda, prvo mjesto osvojio je Luka Kolonić, a na utrci je nastupio i Dorian Držanić.

ak koprivnica vrhovski

Osim uvodne utrke, najmlađi članovi AK Koprivnica istrčali su i utrku građana na 4000 metara na kojoj je Dorian Držanić osvojio treće mjesto u kategoriji juniora, dok je u istoj kategoriji Luka Kolonić osvojio četvrto mjesto. Sara Podoreški osvojila je također četvrto mjesto u kategoriji juniorki, dok je Tija Požgaj u istoj kategoriji zauzela peto mjesto.

Veteransku utrku na 4000 metara istrčao je Tihomir Bebek koji je zauzeo 13. mjesto.

U glavnoj utrci na 10 000 metara koja se boduje za Kup sjeverozapadne Hrvatske, nastupili su Zvonko Vrhovski koji je u kategoriji veterana osvojio prvo mjesto, Lora Žuliček slavila je u kategoriji seniorki, Tara Rušak bila je prva u kategoriji juniorki, Gabrijel Vedriš u istoj je kategoriji osvojila treće mjesto, Nataša Sušanj je u kategoriji seniorki zauzela deveto mjesto, dok je Marija Vladušić u kategoriji veteranki utrku završila na petom mjestu.