FOTO Košarkaši Koprivnice poraženi u dva gostujuća susreta igrana u Rijeci, presudila sreća i iskustvo

Za KKOI Koprivnica nastupali i zabijali su Leo Smolak (10), Maja Baričević (12), Mladen Mršić (6), Igor Balaško i Dejan Domitrović (2).

0
3. kolo HKLOK // Foto: KOI KC

Odigrano je  treće kolo Hrvatske lige košarke u kolicima u Sportskoj dvorani Kostrena u Rijeci. Nastupile su ekipe KKOI Kostrena, KKI Varaždin i KKOI Koprivnica. Nakon pauze u drugom kolu Hrvatske lige košarke u kolicima Koprivnica je odmjerila snage u prvoj utakmici protiv KKOI Kostrene.

Utakmicu je KKOI Koprivnica otvorio sa razlikom od šest koševa koje je držala do treće četvrtine, kada počinje padati koncentracija i nizom neuspjelih realizacija KKOI Kostrena dolazi do izjednačenja. Pet minuta prije kraja rezultat je bio izjednačen, te KKOI Kostrena serijom od tri koša stvara nedostižnu prednost, ponajviše zahvaljujući tome što KOI Koprivnica nije imala zamjenu, a imala je poteškoće s košarkaškim kolicima.

Igraču Leu Smolaku se tokom utakmice svinula ralica koja je zablokirala kotače i bilo mu je izrazito teško privest utakmicu kraju. Konačan rezultat bio je KKOI Kostrena – KKOI Koprivnica 36-30.

U drugoj utakmici KKOI Koprivnica je odmjerio snage s KKI Varaždin, ponovno su poveli Koprivničanci, ali su ipak na kraju poraženi 61-35. Zabijali su Leo Smolak (11), Maja Baričević (4), Mladen Mršić (10), Igor Balaško (4) i Dejan Domitrović (6).

Sljedeće 4. kolo Hrvatske lige košarke u kolicima se igra 26. studenog u Koprivnici, u Branimiru s početkom u 12 sati, u goste dolaze ekipe Zadra i Varaždina.