FOTO Križevčani porazom zaključili polusezonu, ali su svejedno jesenski prvaci

I kad se činilo da će susret završiti podjelom bodova u trećoj minuti sudačke nadoknade Karlovčani su postigli gol i odnijeli sva tri boda

0

Nogometaši Radnik Križevaca zaključili su polusezonu Druge hrvatske lige minimalnim porazom 0:1 od Karlovca, a iako su ostali bez bodova Križevčani su jesenski prvaci čime su nastavili ispisivati klupsku povijest.

Od samog početka Križevčani su imali terensku premoć i već u uvodu su stvorili dvije izgledne prilike, no mreža Karlovca nije se tresla. Najbolju priliku u prvom dijelu Križevčani su imali u 30. minuti kad je pokušaj Mihaela Mladena bio zamalo neprecizan.

I u drugom poluvremenu Križevčani su bolje stajali na terenu, nizali prilike, ali jednostavno nisu imali potrebnu mirnoću u završnicama akcije. I kad se činilo da će susret završiti podjelom bodova u trećoj minuti sudačke nadoknade Karlovčani su postigli gol i odnijeli sva tri boda.