FOTO Kunovec slavio u općinskom derbiju, Borac uništio Kalinovac, Sigetec bolji od Koprivničkih Bregi

0

Nakon jučerašnjih susreta Tehnike i Miklinovca te Prekodravca i Drave iz Novigrada, danas su na rasporedu bili ostali susreti petog kola Prve ŽNL.

Vrlo zanimljiv susret igrao se u Đelekovcu u 10 sati prijepodne. Osvit je sjajno ušao u sezonu, a danas je dočekao Tomislav iz Drnja koji je u prošlom kolu zabio šest komada Molvama. Nastavili su igrači Tomislava s dobrom formom i pobijedili 0-2 u Đelekovcu.

Molvarci su dočekali Lipu na svom travnjaku. Nakon 90 minuta susret je završio bez golova, odnosno podjelom bodova.

Graničar iz Legrada gostovao je u Sv. Ivanu Žabnom kod Tomislav-Radnika gdje je domaćin uvjerljivo slavio s 4-1.

Borac je opravdao ulogu favorita i pobijedio Kalinovac rezultatom 9-0. Visoka pobjeda za domaćina.

Veliki općinski derbi igran je u Ivancu gdje je Sloga ugostila Bratstvo. Domaćin uoči susreta još nije imao osvojenih bodova, a tako je i ostalo. Gosti su slavili s 0-3.

Sloga KI – Bratstvo 0-3

U Drugoj ŽNL Viktorija je jučer pobijedila Prugovac na domaćem terenu, dok je danas peto kolo nastavljeno susretom Hrvatskog bojovnika i Fugaplasta. Nakon 90 minuta bilo je 0-1 za goste.

U Peterancu je Panonija ugostila Podravec iz Torčeca i s njime odigrala 5-3.

Kalnik i Rudar odigrali su 3-2, dok su Močile bile bolje od Reke s 4-0.

Derbi dvije Mladosti igran u Koprivničkim Bregima završio je pobjedom gostiju 0-3, pa Sigečani tako odlaze kući s punim plijenom.

Starigrad i Omladinac odigrali su 2-0.