FOTO Na startu sezone pred velikim brojem gledatelja Mladost iz Sigeca bolja od domaćina Drave

0

Pred velikim brojem gledatelja, po sparnom, sunčanom vremenu i odličnom travnatom terenu igrališta NK Drave u Parku Kladje, odigrana je utakmica prvog kola 2. županijske KC-KŽ lige između domaćina NK Drave, novog člana 2. županijske lige i NK Mladosti iz Sigeca – povratnika iz 1. županijske lige.

Mnogobrojni gledatelji, navijači obje momčadi i ljubitelji raznih sportova mogli su uživati u dobrim i zanimljivim sportskim potezima svojih ljubimaca. Utakmica je protekla u oštroj, ali fer i sportskoj borbi, uz dodijeljena 3 žuta kartona i izvršenih 6 izmjena.

Utakmicu su karakterizirali česti prekidi igre zbog neuobičajenog velikog broja grčeva nogu igrača, posebno gostujuće momčadi.

Poslije 90 minuta utakmice rezultat je bio 2:1 za gostujuću momčad. Gosti su poveli već u četiri minuti golom glavom Jozića na nabačenu loptu iz kornera.

U 19 minuti domaćini su greškom obrane sami sebi zabili gol, što ih je kasnije koštalo bilo pobjede, bilo neriješenog rezultata.

U 35 minuti M. Posavec smanjuje na 2:1. U drugom poluvremenu veliki pritisak NK Drave nije urodio plodom i gosti su zadovoljni otišli kući s tri boda.