FOTO Pitomača uz majstorski slobodni udarac Begovića remizirala sa Slaven Belupom

Pitomačane u subotu i nedjelju očekuju dvije nove pripremne utakmice. Protivnici će biti Zdenka 91 iz Velikih Zdenaca te županijski drugoligaš Kladare.

0

Nogometaši Pitomače na svojem su terenu odigrali prijateljsku utakmicu s drugom momčadi Slaven Belupa.

Kako piše icv.hr, prvi dio izjednačene utakmice dvaju članova Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica završio je bez pogodaka. No, Koprivničanci su poveli u desetoj minuti nastavka, dok je Ivan Begović majstorski izvedenim slobodnim udarcem u 75. minuti postavio konačnih 1-1.

– Zadovoljan sam pristupom svojih igrača. Teške su noge. Taktički ćemo igru još doraditi do prvog kola – rekao je zadovoljni domaći trener Goran Bosilkovski za stranice Informativnog centra Virovitica.