FOTO Podravkašice upisale drugu pobjedu u prvenstvu, žestoko nastradale rukometašice Bjelovara

Na redu su reprezentativne obaveze, dok će nakon povratka s istih Podravka putovati na gostovanje u Varaždin gdje će odmjeriti snage s Kokom.

0

Nakon laganog ručka s gradonačelnikom i županom rukometašice Podravka Vegete uvečer je čekao ligaški susret protiv rukometašica iz Bjelovara. Nakon što su u prvom kolu igrale u gostima i svladale Osijek s velikom gol razlikom, slijedio je prvi prvenstveni domaći susret ove sezone.

Počelo je žustro, što se moglo vidjeti i iz rezultata na poluvremenu. Čak 14 pogodaka prednosti za rukometašice Podravke, bilo je 23-9. U drugom poluvremenu Koprivničanke nisu nimalo olakšale stisak, već su utakmicu na isti način privele kraju. Prednost su dobrano povećale, završilo je čak 17 razlike za Podravku.

Najviše pogodaka za domaću ekipu zabile su Čigirinova i Holešova, svaka po šest. Karlovčan i Ihnjeva pridonijele su pobjedi sa po pet pogodaka.

Krajnji rezultat nakon 60 minuta bio je 37-20.