FOTO Pogodak Valentina Jurića presudio ogled Borca i Mladosti, Kloštrani slave trobod

Dok su Apostoli iz Kloštra Podravskog iskusna i uspješna četvrtoligaška ekipa, Imbriovčani su, barem glede ove sezone, svojevrsna rookie ekipa. No, puni su iskustva i kvalitetnih igrača.

0

Klubovi Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica jučer su se pridružili ostalim ligama. Odigrano je prvo kolo, čije rezultate možete vidjeti ovdje.

Uz koprivničko-križevački derbi koji su odigrali đurđevački Graničar i Tehničar iz Cvetkovca, Podravci su ovoga vikenda mogli uživati u još jednoj županijskoj poslastici. Naime, u Imbriovcu su se susreli domaći Borac i kloštranska Mladost.

Dok su Apostoli iz Kloštra Podravskog iskusna i uspješna četvrtoligaška ekipa, Imbriovčani su, barem glede ove sezone, svojevrsna rookie ekipa. No, puni su iskustva i kvalitetnih igrača koji su prošlu sezonu okončali naslovima u Prvoj ŽNL te Županijskom kupu, a iza sebe imaju utakmice svih nogometnih razina.

Na stranu dosadašnje igre, krenulo je novo natjecanje.

Prvo poluvrijeme današnje utakmice Borca i Mladosti završilo je 0:0. U nastavku je vodstvo Kloštru donio Valentin Jurić, što će se pokazati kao odlučujući trenutak.

Utakmica je bila tvrda, bez previše izrazitih šansi. Mladost je imala početnu inicijativu, dok su se Imbriovčani posložili nakon primljenog pogotka i pokušali dugim loptama vratiti rezultat u egal. No, kako nisu uspjeli, tako su doživjeli poraz u prvoj utakmici u višem rangu. Kloštar, pak, može slaviti trobod svojih Apostola.