FOTO Pogotkom Gordane Farmaceuti minimalno slavili protiv slovenske ekipe Krško

Trener Sertić tijekom tjedna kazao je kako je zadovoljan kako ekipa trenira i da mu je želja što bolje uigrati momčad. Slavenaši će uskoro na pripreme u Medulin gdje će sudjelovati u Arena kupu.

0

Nogometaši Slaven Belupa danas su prvi puta u novoj godini obukli dresove i izašli na teren odmjeriti snage s nekom momčadi. Radilo se o prijateljskom susretu protiv ekipe Krškog koju vjerojatno svi znaju kao mjesto u kojem se nalazi nuklearna elektrana.

Slaven je poveo u 12. minuti. Vidović je došao do lopte na desnoj strani napada i centrirao, a na otprilike 10 metara od gola lijepo je loptu primio Gordana i poslao ju iza domaćeg vratara za 0-1, pišu službene stranice kluba. Do kraja prvih 45 minuta Slaven je propustio preko Šarlije, Vidovića, Doležala i Bongonguija povećati vodstvo, dok je jedinu priliku domaćina otklonio Filipović.

U nastavku susreta trener Ivica Sertić dao je priliku svim svojim igračima, a najbliže pogotku bili su Jelić čiji je udarac vrhunskom reakcijom obranio vratar Krškog i Zirdum koji je loptu glavom poslao tik pokraj vratnice. Zaslužena pobjeda koprivničke momčadi koja je rezultatski mogla biti i uvjerljivija.

NK SLAVEN BELUPO: Filipović – Karamarko, Nowak, Šarlija, Delić – Bačelić Grgić, Vidović – Bongongui, Gordana, Doležal – Mendy. Drugo pol.: Marković – Martinaga, Zirdum, Resler, Goda – Brković, Puclin – Mladen, Jajalo, Dolček – Jelić. Trener: Ivica Sertić.