FOTO Prava kiša golova u Virju, Križevci u uzbudljivom dvoboju svladali Podravac

Utakmicu su obilježile teške noge obje ekipe i velik broj šansi za postizanje pogotka.

0
Podravac Virje - Križevci // Foto: Jurica Karan

Nakon vikend utakmice, Podravac i Križevci odigrali su danas uzvratni susret na terenu Podravca, a utakmica je pružila pravu kišu golova završivši rezultatom 3:5.

Utakmicu su obilježile teške noge obje ekipe i velik broj šansi za postizanje pogotka. Ekipe se nalaze u vrhuncu priprema tako da teške noge nisu ništa čudno u ovoj fazi.

Križevci su poveli rano pogotkom Furmega, ali zatim Podravac preko Šignjara i Sabola dolazi do vodstva, da bi do poluvremena Križevci izjednačili rezultat pogotkom Jandrašeca.

U drugo poluvrijeme ušlo se s izmjenjenim sastavima, pa je Podravac opet poveo preko Hrženjaka. To je bilo to od domaćina kojemu je koncentracija pala, a gosti su to znali kazniti.

Pogotke za konačan rezultat postigli su Stubičan, Mišir i Maras iz prekrasnog slobodnjaka.

Osim u Virju, igralo se i u Cvetkovcu. Tehničar je minimalnim rezultatom izgubio od Podravine, a pogodak za goste postigao je Sakač.