FOTO Pred mnoštvom gledatelja Borac na jedanaesterce pobijedio Tehničar, Hudak ispao tragičar za goste

Na penalima se bolje snašla domaća momčad.

0

Kao posljednji par četvrtine finala županijskog nogometnog kupa sastali su se Borac i Tehničar. Na Velikom vrtu u Imbriovcu gostovala je vodeća momčad Četvrte lige, Tehničar iz Cvetkovca. Križevci, Graničar Legrad i Koprivnica ranije su se plasirali u polufinale, a posljednji sudionik bio je poznat danas.

Poveli su domaćini pogotkom Bačija već u osmoj minuti, da bi Cvetkovec u 17. izjednačio autogolom Andrića, kako piše u zapisniku. Do kraja 90 minuta više nije bilo pogodaka ni ‘umiranja’ u ljepoti, te se pristupilo pucanju jedanaesteraca.

Na penalima se bolje snašla domaća momčad, a tragičar gostiju ispao je Hudak, igrač koji posljednjih mjeseci igra u sjajnoj formi. Hudak je promašio svoj penal, da bi Oršić zabio i potvrdio prolazak prošlogodišnjeg osvajača u polufinale kupa.

Četvrtina finala županijskog kupa, 9. svibanj, 17 sati

Borac I – Tehničar Cvetkovec 1-1 (5-3 na penale)

1. […] Jučer smo saznali i sve polufinaliste županijskog kupa. Križevci, Graničar Legrad, Koprivnica i Borac Imbriovec borit će se za naslov najboljeg. U Prvoj ŽNL ovog vikenda igra se 22. kolo. Borac je uvjerljivo vodeća momčad lige sa šest bodova prednosti nad drugim Ferdinandovcom koji pak ima šest bodova prednosti nad trećeplasiranim Tomislavom iz Drnja. Borac je jučer igrao kup utakmicu protiv Tehničara koju je dobio na raspucavanju penala, u regularnom dijelu bilo je 1-1. […]