FOTO Šepec odlučio napeti derbi u Kunovcu, Drnje slavilo u Hlebinama, Reka Kalniku zabila 10 komada

Nastavak je bio zakazan za danas, nedjelju, a odmah prvi susret bio je najzanimljiviji. U Kunovcu su na Old Traford u 10.30 sati izašli domaće Bratstvo i gostujući Borac iz Imbriovca.

0

Tri utakmice Prve ŽNL igrane su jučer. Molve su u gostima iznenadile Legrad, Miklinovec je minimalno poražen kod kuće od Tomislav-Radnika, a Prekodravac i Sloga podijelili su bodove.

Nastavak je bio zakazan za danas, nedjelju, a odmah prvi susret bio je najzanimljiviji. U Kunovcu su na Old Traford u 10.30 sati izašli domaće Bratstvo i gostujući Borac iz Imbriovca. Tenzije su bile velike čemu je svjedočio crveni karton u 18. minuti. Dobio ga je Vidaković iz Bratstva, a u zapisniku se navodi da ga je dobio zbog ‘udaranja protivničkog igrača rukom u glavu’.

Borac je poveo u 29. minuti preko Matijašeca, da bi domaćin s igračem manje izjednačio u posljednjoj minuti prvog dijela. Strijelac je bio Jurčić. Brojčanu nadmoć gosti su iskoristili u 83. minuti kada je Šepec zabio za 1-2 i pobjedu Imbriovca. Kad je sudac dosudio kraj, domaći vratar ‘počastio’ ga je uvredama i dobio crveni karton.

Smrdiš po gov*ima, smrdiš čim zineš gov*o jedno – rekao je Cingulin glavnom sucu Matočecu, navodi se u službenom zapisniku utakmice koji također navodi da se na utakmici okupilo 400-tinjak gledatelja.

Lipa je u svojim Hlebinama ugostila vodeći Tomislav iz Drnja. Unatoč vodstvu od 1-0, domaćin nije uspio sačuvati prednost i poražen je s 1-4. Đelekovečki Osvit otputovao je na gostovanje u Kalinovac. Domaćin je pokazao zube i slavio 2-1.

Novigradska Drava na svom je travnjaku ugostila Građevinare iz Koprivnice. Susret je završen podjelom bodova 2-2.

Drava NP – Tehnika 2-2

U Drugoj ŽNL svi su susreti bili na rasporedu u nedjeljnih 16 sati. Prugovac je igrao protiv Podravca iz Torčeca, a nakon 90 minuta bilo je 1-1.

Viktorija je gostovala u Glogovcu kod Rudara, a konačan rezultat bio je 0-0Omladinac i Panonija odigrali su 0-2, dok je Reka bila bolja od Kalnika rezultatom 10-3.

Mladost iz Sigeca odmjerila je snage protiv Starigrada. Domaćin je uvjerljivo slavio s 5-1. Fugaplast i Močile odigrali su 2-3, dok je bregovska Mladost podijelila bodove s Hrvatskim bojovnikom, bilo je 1-1.