FOTO Slaven Belupo nesretno ispustio pobjedu protiv Osijeka u posljednjoj minuti, Škorić zabio za bod Osijeka

Već je postala općepoznata činjenica da Slaven igra bolje protiv boljih. Tako je bilo i protiv Osijeka, ali na kraju je nedostajalo sreće. Slaven je krenuo čvrsto i hrabro u utakmicu, te je nagrađen za to pogotkom. Purić je s desne strane ubacio loptu u 16 metara, gdje je Vidović sigurno prima i šalje neobranjivo pod prečku Malenice.

0
Slaven Belupo - Osijek // Foto: Valentino Štefanek // Glas Podravine

Slaven je na Gradskom stadionu dočekao ekipu koja se nalazi na četvrtom mjestu Prve HNL, ekipu Osijeka. Trener Kopić nije mogao računati na najboljeg strijelca Ivanovskog, Jovičića i Šarliju. Prošle sezone Osijek je u nekoliko navrata i pobijedio na terenu u Koprivnici. Uoči tekme pao je pljusak koji je teren učinio bržim i težim za igru.

Već je postala općepoznata činjenica da Slaven igra bolje protiv boljih. Tako je bilo i protiv Osijeka, ali na kraju je nedostajalo sreće. Slaven je krenuo čvrsto i hrabro u utakmicu, te je nagrađen za to pogotkom. Purić je s desne strane ubacio loptu u 16 metara, gdje je Vidović sigurno prima i šalje neobranjivo pod prečku Malenice za vodstvo Slavena protiv Osijeka od 1-0, igrala se 29. minuta. Osijek je imao svoje prilike, međutim obrana Slavena i golman Marković uspješno su ih blokirali.

U drugom poluvremenu obje momčadi imale su svoje prilike, međutim rezultat se nije mijenjao sve do posljednje minute sudačke nadoknade. Ejupi je primio loptu na desnoj strani, Mile Škorić je iz obrane potegao u napad, lopta je stigla do njega te ju on neobranjivo ”žabicom” šalje u mrežu Belupa za izjednačenje u posljednjoj, 93. minuti. Konačan rezutat Slaven Belupo 1, Osijek 1.

Slavenu je tako nedostajalo sreće da dođe do punog plijena protiv jakog Osijeka, dok je sreća već drugo kolo zaredom na strani Osječana. Prošlo kolo u posljednoj minuti stigli su do pobjede protiv Hajduka, dok su sad izvukli bod u Koprivnici.

Slaven Belupo – Osijek 1-1 (Vidović 29′ / Škorić 90+3′)

SLAVEN BELUPO
Sastav: Marković – Katić, Međimorec, Musa – Purić, Vidović, Bistrović, Goda -Bouadla (od 76 Arap), Pejić (od 66. Telushi), Trebotić (od 82. Tatar)
Trener: Željko Kopić

OSIJEK
Sastav: Malenica, Barać, Barišić (od 33. Grezda), Škorić, Mioč, Bočkaj, Boban, Grgić (od 61. Marić), Ejupi, Hajradinović, Mudražija (od 61. Lopa)
Trener: Zoran Zekić