FOTO Sokol žali za punim plijenom u Starigradu, Rudar zaustavio Ždalčane, Bregovci melju

Bregovci i Torčanci trenutno predvode ljestvicu

0
Starigrad se izvukao na svom travnjaku // Foto: Ivan Balija

Sve utakmice drugog kola Druge ŽNL igrane su u nedjelju poslijepodne, a najviše pažnje privlačiče su one u Ždali i Starigradu.

Prekodravac je, gotovo svi se slažu, prvi kandidat za prvo mjesto, a nakon što je prvenstvo otvorio sedmicom protiv Bojovnika, danas ga je zaustavio Rudar iz Glogovca. Utakmica je završila bez pogodaka.

Starigrad je ugostio prijatelje iz Sokolovca, u utakmici koja je privukla veliki broj publike. Razlog je prošćenje u tom prigradskom naselju, ali i dobar nogomet koji su pokazale obje momčadi. Nakon uvodnih remija, i jedni i drugi gledali su prema tri boda, ali uzalud, jer je završilo 2:2. Gosti su na poluvremenu vodili 0:2, ali domaćini su se u nastavku vratili, točnije u zadnjim minutama, kada su izjednačili.

Bregovci su nakon slavlja u Herešinu, očekivano obranili domaći travnjak od Čvrsteca, bilo je 3:0, a Omladinac je, pak, s istim rezultatom poražen u Gornjoj Rijeci. Prugovac je u derbiju đurđevačke Podravine slavio s 1:0 kod Mičetinca.

Najzanimljivija utakmica bila je ona u Goli, gdje je u konačnici Podravec iz Torčeca slavio 3:2, a poraženi su i njihovi susjedi iz Gotalova, i to Mokricama Miholečkim. Bojovnik je pobijedio 2:1.