FOTO Stella Šaš zlatna, Nuša Stojanović brončana

0
Stella Osijek prvo mjesto
Stella na pobjedničkom postolju u Osijeku // foto: STK Koprivnica

Turnir se boduje za državnu rang listu, a ovim je rezultatom Stella napravila značajan pomak te je sa petog mjesta napredovala na treće.

Proteklog vikenda u Osijeku se odigravao 19. međunarodni Memorijalni turnir Matija Gregić na kojem su nastupale i koprivničke stolnotenisačice.
Najzapaženiji rezultat ostvarila je Stella Šaš u kategoriji najmlađih kadetkinja (2006. godište i mlađe). Odličnom igrom Stella je kroz turnir prošla bez većih problema. U samom finalu uspjela je rezultatom 3:1 pobijediti prvu nositeljicu turnira i prvu igračicu Hrvatske u ovoj kategoriji. Turnir se boduje za državnu rang listu, a ovim je rezultatom Stella napravila značajan pomak te je sa petog mjesta napredovala na treće.
U kategoriji mlađih kadetkinja (2004. godište i mlađe) Nuša Stojanović osvojila je treće mjesto. Uz vrlo dobru igru ipak u polufinalu nije uspjela pobijediti kasniju pobjednicu turnira. Osim Stelle i Nuše na turniru su nastupale još i Ana Krupski i Valentina Piršlin koje nisu uspjele proći skupinu.
Stolnotenisačice Koprivnice ovog vikenda očekuje nastup u I. Hrvatskoj ligi protiv STK Požega. Meč će s odigrati u koprivničkoj stolnoteniskoj dvorani s početkom u 11 sati.