FOTO Tata i sin Benko srušili Virovce, Nikolić donio pobjedu Križevcima nad Poletom, remi Koprivnice

Sve rezultate pogledajte u nastavku.

0

Rudar i Virovitica iznimka su 7. kola Treće HNL Sjever po tome što je njihova utakmica krenula u 16 sati, dok se na ostalim travnjacima lopta zakotrljala sat vremena ranije. Bilo kako bilo, nije riječ o osobito važnom podatku. Fokus je, dakako, na rezultatima.

Na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš gostovala je Mladost. Iako su gosti, odnosno nemaju prednost vlastitog travnjaka u Ždralovima, slovili su za favorita, što je rezultat dugogodišnjeg dobrog rada i odličnih rezultata, pa su tako i prošle sezone osvojili naslov. Danas su nastupili protiv Koprivnice, novopečenog trećeligaša u kojemu – prema riječima vratara Domovića, koji je utakmicu najavio za službene stranice kluba – vlada odlična atmosfera. U konačnici, Koprivničanci i Ždralovčani odigrali su 1:1.

U Bjelovaru je gostovala ludbreška Podravina. Sastav dviju momčadi identičnih 2-2-2 omjera zaključena je s visokih 5:0 za Bjelovarčane.

Nikolić donio tri boda Križevcima u susretu s Poletom // Foto: NK Radnik Križevci Facebook

Virovski Podravac dočekao je Varteks koji je do ovoga kola osvojio popriličan broj bodova, ali uz samo tri postignuta i, što je itekako pohvalno, dva primljena pogotka. Pogocima Leona i Maura Benka savladali su Virovci 1:2.

Derbi kola igrao se na Gradskom stadionu u Križevcima. Kemenovićevim igračima na megdan došao je Polet iz Svetoga Martina na Muri, zasad najbolji trećeligaški kolektiv. Semafor je nakon 90 minuta igre Radnika i Poleta pokazivao 1:0. Jedini pogodak u 19. minuti postigao je Nikolić.